ZX-6P-30M-D
5 0 recenzija
  • ZX-6P-30M-D
  • Lomosen
  • 0,5/1/2/3/5/6/7/8/10/15/20/25/30
  • P7 6-pinska zrakoplovna glava, ženska
  • Otvoreno ožičenje (6 jezgri)
stanje:
količina:
Značajke
Ukupne dimenzije
Objasnite značenje industrijske nestandardnosti
model model ZX-6P-30M-D
ime 6-pinski P7 standardni I/O & kabel za napajanje (DC glava)
Fizičke specifikacije A-side sučelje P7 6-pinska zrakoplovna glava, ženska
B-side sučelje Otvoreno ožičenje (6 jezgri)
Promjer pojasa 5,0 mm
duljina 0,5/1/2/3/5/6/7/8/10/15/20/25/30
Struktura žice 26#*2P+26#*2C+AB
Materijal za oblaganje PVC
Boja žice crna
Trajnost konektora ≥750 ciklusa uključivanja i isključivanja
Minimalni radijus savijanja 60 mm
Primjenjivi scenariji statički
Električne specifikacije Maksimalni radni napon 30 VDC