ZX-6P-30M-D
5 0 recenzí
  • ZX-6P-30M-D
  • Lomosen
  • 0,5/1/2/3/5/6/7/8/10/15/20/25/30
  • P7 6-čepová letecká hlava, samice
  • Otevřená kabeláž (6 žil)
stát:
množství:
Vlastnosti
Celkové rozměry
Vysvětlete význam průmyslového nestandardu
model model ZX-6P-30M-D
jméno 6kolíkový standardní I/O a napájecí kabel P7 (stejnosměrná hlava)
Fyzické specifikace Rozhraní na straně A P7 6-čepová letecká hlava, samice
Rozhraní na straně B Otevřená kabeláž (6 žil)
Průměr postroje 5,0 mm
délka 0,5/1/2/3/5/6/7/8/10/15/20/25/30
Drátěná konstrukce 26#*2P+26#*2C+AB
Obkladový materiál PVC
Barva drátu černý
Odolnost konektoru ≥750 cyklů připojení a odpojení
Minimální poloměr ohybu 60 mm
Použitelné scénáře statický
Elektrické specifikace Maximální pracovní napětí 30 V DC