ZX-6P-30M-D
5 0 reviews
  • ZX-6P-30M-D
  • Lomosen
  • 0.5/1/2/3/5/6/7/8/10/15/20/25/30
  • P7 6-Pin aviation caput, femina
  • Open wiring (6 coros)
publica;
quantitas;
Features
ZX-6P-30M-D est 6Pin DC-gradus industrialis potentiae copiae nexum funem ad applicationes machinae systematis visi. Funis longitudo 30 metrorum est. Apta est ad diuturnitatem copiae virtutis et insignem nexum necessitatum inter cameras industriales et apparatum. Productum genus filis industrialis-gradus summus et stabilis DC instrumenti interfaciei adoptat, cum stabili et certa connexione perficiendi, quae diuturno operationi in ambitus industriae complexu necessario occurrere potest.
altiore dimensionibus
Explicare significatione industriae non-vexillum
exemplar exemplar ZX-6P-30M-D
nomen 6-pin P7 Standard I / O & Power Cable (DC Head)
Specificationes corporis A parte interface P7 6-Pin aviation caput, femina
B latus interface Open wiring (6 coros)
iungite diam 5.0mm
longitudo 0.5/1/2/3/5/6/7/8/10/15/20/25/30
Wire structure 26#*2P+26#*2C+AB
materia Cladding PVC
Color filum nigrum
Connector vetustatem ≥750 obturaculum et unplug circuitus
Minimum inflexio radii 60mm
Lorem missionibus static
Specificationes electricae Maxime working voltage 30 VDC