ZX-6P-30M-D
5 0 відгуків
  • ZX-6P-30M-D
  • Ломозен
  • 0,5/1/2/3/5/6/7/8/10/15/20/25/30
  • P7 6-контактна авіаційна головка, жіноча
  • Відкрита проводка (6 жил)
стан:
кількість:
особливості
Габаритні розміри
Поясніть значення промислової нестандартності
модель модель ZX-6P-30M-D
назва 6-контактний стандартний кабель введення/виведення та живлення P7 (голова постійного струму)
Інтерфейс B-side Відкрита проводка (6 жил)
Діаметр джгута 5,0 мм
Дротова структура 26#*2P+26#*2C+AB
Облицювальний матеріал ПВХ
Колір дроту чорний
Довговічність роз'єму ≥750 циклів підключення та відключення
Мінімальний радіус вигину 60 мм
Застосовні сценарії статичний
Електричні характеристики Максимальна робоча напруга 30 В постійного струму