ZX-6P-30M-D
5 0 шүүмж
  • ZX-6P-30M-D
  • Ломосен
  • 0.5/1/2/3/5/6/7/8/10/15/20/25/30
  • P7 6 зүү нисэх онгоцны дарга, эмэгтэй
  • Нээлттэй утас (6 судал)
төлөв:
тоо хэмжээ:
Онцлогууд
ZX-6P-30M-D нь машины харааны системийн хэрэглээнд зориулагдсан үйлдвэрлэлийн зориулалттай 6Pin DC тэжээлийн холболтын кабель юм. Кабелийн урт нь 30 метр юм. Энэ нь үйлдвэрлэлийн камер, тоног төхөөрөмжийн хоорондох холын зайн цахилгаан хангамж, дохионы холболтын хэрэгцээнд тохиромжтой. Энэхүү бүтээгдэхүүн нь үйлдвэрлэлийн нарийн төвөгтэй орчинд урт хугацааны ашиглалтын хэрэгцээг хангах тогтвортой, найдвартай холболтын гүйцэтгэлтэй, өндөр чанартай үйлдвэрийн утас, тогтвортой гүйдлийн интерфэйсийн загварыг ашигладаг.
Нийт хэмжээсүүд
Үйлдвэрийн стандарт бус гэдэг утгыг тайлбарла
загвар загвар ZX-6P-30M-D
нэр 6 зүү P7 стандарт I/O ба тэжээлийн кабель (Тогтмол гүйдлийн толгой)
B талын интерфейс Нээлттэй утас (6 судал)
Бэхэлгээний диаметр 5.0 мм
Утасны бүтэц 26#*2P+26#*2C+AB
Бүрээсний материал PVC
Утасны өнгө хар
Холбогчийн бат бөх чанар ≥750 залгах, салгах цикл
Хамгийн бага гулзайлтын радиус 60мм
Холбогдох хувилбарууд статик
Цахилгаан техникийн үзүүлэлтүүд Хамгийн их ажлын хүчдэл 30 VDC