ZX-6P-30M-D
5 0 arvostelua
  • ZX-6P-30M-D
  • Lomosen
  • 0,5/1/2/3/5/6/7/8/10/15/20/25/30
  • P7 6-nastainen ilmailupää, naaras
  • Avoin johdot (6 johtimista)
osavaltio:
määrä:
Ominaisuudet
Kokonaismitat
Selitä teollisen epästandardin merkitys
malli malli ZX-6P-30M-D
nimi 6-nastainen P7-standardi I/O- ja virtakaapeli (DC-pää)
B-puolen käyttöliittymä Avoin johdot (6 johtimista)
Valjaiden halkaisija 5,0 mm
pituus 0,5/1/2/3/5/6/7/8/10/15/20/25/30
Langan rakenne 26#*2P+26#*2C+AB
Verhousmateriaali PVC
Langan väri musta
Liittimen kestävyys ≥750 kytke ja irrota jaksoa
Pienin taivutussäde 60 mm
Sovellettavat skenaariot staattinen
Sähköiset tiedot Suurin 6138bdce831c6bb=Suurin kä 30 VDC