ZX-6P-30M-D
5 0 yorum
  • ZX-6P-30M-D
  • Lomosen
  • 0,5/1/2/3/5/6/7/8/10/15/20/25/30
  • P7 6 Pimli havacılık başlığı, dişi
  • Açık kablolama (6 çekirdek)
durum:
miktar:
Özellikler
ZX-6P-30M-D, yapay görme sistemi uygulamalarına yönelik endüstriyel sınıf 6Pin DC güç kaynağı bağlantı kablosudur. Kablo uzunluğu 30 metredir. Endüstriyel kameralar ve ekipmanlar arasında uzun mesafeli güç kaynağı ve sinyal bağlantısı ihtiyaçlarına uygundur. Ürün, karmaşık endüstriyel ortamlarda uzun vadeli çalışma ihtiyaçlarını karşılayabilen, istikrarlı ve güvenilir bağlantı performansına sahip, yüksek kaliteli endüstriyel sınıf kabloları ve istikrarlı DC arayüz tasarımını benimser.
Genel boyutlar
Endüstriyel standart dışının anlamını açıklayın
modeli modeli ZX-6P-30M-D
isim 6 Pimli P7 Standart G/Ç ve Güç Kablosu (DC Kafası)
Fiziksel özellikler A tarafı arayüzü P7 6 Pimli havacılık başlığı, dişi
B tarafı arayüzü Açık kablolama (6 çekirdek)
Kablo demeti çapı 5,0 mm
uzunluk 0,5/1/2/3/5/6/7/8/10/15/20/25/30
Tel yapısı 26#*2P+26#*2C+AB
Kaplama malzemesi PVC
Tel rengi siyah
Konektör dayanıklılığı ≥750 tak-çıkar döngüsü
Minimum bükülme yarıçapı 60 mm
Uygulanabilir senaryolar statik
Elektriksel özellikler Maksimum çalışma voltajı 30 VDC