ZX-6P-30M-D
5 0 recenzií
  • ZX-6P-30M-D
  • Lomosen
  • 0,5/1/2/3/5/6/7/8/10/15/20/25/30
  • P7 6-pinová letecká hlava, samica
  • Otvorené vedenie (6 žíl)
štát:
množstvo:
Vlastnosti
Celkové rozmery
Vysvetlite význam priemyselného neštandardu
model model ZX-6P-30M-D
meno 6-kolíkový štandardný I/O a napájací kábel P7 (jednosmerná hlava)
Fyzické špecifikácie Rozhranie na strane A P7 6-pinová letecká hlava, samica
Rozhranie na strane B Otvorené vedenie (6 žíl)
Priemer postroja 5,0 mm
dĺžka 0,5/1/2/3/5/6/7/8/10/15/20/25/30
Drôtená konštrukcia 26#*2P+26#*2C+AB
Obkladový materiál PVC
Farba drôtu čierna
Trvanlivosť konektora ≥750 cyklov zapojenia a odpojenia
Minimálny polomer ohybu 60 mm
Použiteľné scenáre statické
Elektrické špecifikácie Maximálne pracovné napätie 30 V DC