ZX-6P-30M-D
5 0 သုံးသပ်ချက်
  • ZX-6P-30M-D
  • Lomosen
  • 0.5/1/2/3/5/6/7/8/10/15/20/25/30
  • P7 6-Pin လေကြောင်းဦးခေါင်း၊ အမျိုးသမီး
  • အဖွင့်ဝါယာကြိုး (၆ ချောင်း)
ပြည်နယ်-
ပမာဏ-
အင်္ဂါရပ်များ
ZX-6P-30M-D သည် စက်ရူပါရုံစနစ် အသုံးချမှုများအတွက် စက်မှုအဆင့် 6Pin DC ပါဝါထောက်ပံ့ရေး ချိတ်ဆက်ကေဘယ်လ်တစ်ခုဖြစ်သည်။ ကြိုးအရှည် 30 မီတာ။ စက်မှုကင်မရာများနှင့် စက်ပစ္စည်းများကြားတွင် အကွာအဝေး ပါဝါထောက်ပံ့မှုနှင့် အချက်ပြချိတ်ဆက်မှု လိုအပ်ချက်များ အတွက် သင့်လျော်သည်။ ထုတ်ကုန်သည် ရှုပ်ထွေးသောစက်မှုပတ်ဝန်းကျင်များတွင် ရေရှည်လည်ပတ်မှုလိုအပ်ချက်များကို ဖြည့်ဆည်းပေးနိုင်သည့် တည်ငြိမ်ပြီး ယုံကြည်စိတ်ချရသောချိတ်ဆက်မှုစွမ်းဆောင်ရည်ဖြင့် အရည်အသွေးမြင့်စက်မှုအဆင့်ဝါယာကြိုးများနှင့် တည်ငြိမ်သော DC interface ဒီဇိုင်းကို လက်ခံပါသည်။
စုစုပေါင်းအတိုင်းအတာ
စက်မှုစံနှုန်းမဟုတ်သော အဓိပ္ပာယ်ကို ရှင်းပြပါ။
မော်ဒယ် မော်ဒယ် ZX-6P-30M-D
နာမည် 6-Pin P7 Standard I/O နှင့် ပါဝါကြိုး (DC Head)
ရုပ်ပိုင်းဆိုင်ရာသတ်မှတ်ချက်များ A-side interface P7 6-Pin လေကြောင်းဦးခေါင်း၊ အမျိုးသမီး
B-side interface အဖွင့်ဝါယာကြိုး (၆ ချောင်း)
ကြိုးလုံးချင်း 5.0mm
ကြေးနန်းဖွဲ့စည်းပုံ 26#*2P+26#*2C+AB
ဖုံးအုပ်ပစ္စည်း PVC
ကြိုးအရောင် အနက်ရောင်
Connector တာရှည်ခံမှု ≥750 ပလပ်နှင့် ပလပ် သံသရာ
အနိမ့်ဆုံးကွေးညွှတ်အချင်းဝက် 60mm
သက်ဆိုင်သော အခြေအနေများ အငြိမ်
လျှပ်စစ်သတ်မှတ်ချက်များ အများဆုံးအလုပ်လုပ်ဗို့ 30 VDC