ZX-6P-30M-D
5 0 anmeldelser
  • ZX-6P-30M-D
  • Lomosen
  • 0,5/1/2/3/5/6/7/8/10/15/20/25/30
  • P7 6-Pin luftfartshoved, hun
  • Åbne ledninger (6 kerner)
tilstand:
mængde:
Funktioner
ZX-6P-30M-D er et 6Pin DC strømforsyningsforbindelseskabel i industriel kvalitet til maskinsynssystemapplikationer. Kabellængden er 30 meter. Den er velegnet til langdistancestrømforsyning og signalforbindelsesbehov mellem industrikameraer og udstyr. Produktet vedtager højkvalitets ledninger af industriel kvalitet og stabilt DC-interfacedesign med stabil og pålidelig forbindelsesydeevne, som kan opfylde de langsigtede driftsbehov i komplekse industrielle miljøer.
Overordnede dimensioner
Forklar betydningen af ​​industriel ikke-standard
model model ZX-6P-30M-D
navn 6-benet P7 standard I/O & strømkabel (DC-hoved)
Fysiske specifikationer A-side interface P7 6-Pin luftfartshoved, hun
B-side interface Åbne ledninger (6 kerner)
Selens diameter 5,0 mm
længde 0,5/1/2/3/5/6/7/8/10/15/20/25/30
Trådstruktur 26#*2P+26#*2C+AB
Beklædningsmateriale PVC
Tråd farve sort
Konnektors holdbarhed ≥750 cyklusser til at tilslutte og trække stikket ud
Minimum bøjningsradius 60 mm
Gældende scenarier statisk
Elektriske specifikationer Maksimal arbejdsspænding 30 VDC