ZX-6P-30M-D
5 0 ocen
  • ZX-6P-30M-D
  • Lomosen
  • 0,5/1/2/3/5/6/7/8/10/15/20/25/30
  • P7 6-pinska letalska glava, ženska
  • Odprto ožičenje (6 žil)
stanje:
količina:
Lastnosti
Splošne dimenzije
Pojasnite pomen industrijske nestandardnosti
model model ZX-6P-30M-D
ime 6-polni P7 standardni V/I in napajalni kabel (DC glava)
Fizične specifikacije A-stranski vmesnik P7 6-pinska letalska glava, ženska
Vmesnik na strani B Odprto ožičenje (6 žil)
Premer jermena 5,0 mm
dolžina 0,5/1/2/3/5/6/7/8/10/15/20/25/30
Žična struktura 26#*2P+26#*2C+AB
Material za oblaganje PVC
Barva žice črna
Vzdržljivost priključka ≥750 ciklov vklopa in izklopa
Najmanjši radij upogiba 60 mm
Veljavni scenariji statična
Električne specifikacije Največja delovna napetost 30 VDC