ZX-6P-30M-D
5 0 recensioner
  • ZX-6P-30M-D
  • Lomosen
  • 0,5/1/2/3/5/6/7/8/10/15/20/25/30
  • P7 6-stifts flyghuvud, hona
  • Öppna ledningar (6 kärnor)
ange:
kvantitet:
Drag
Övergripande mått
Förklara innebörden av industriell icke-standard
modell modell ZX-6P-30M-D
namn 6-stift P7 standard I/O & strömkabel (likströmshuvud)
Fysiska specifikationer A-side gränssnitt P7 6-stifts flyghuvud, hona
B-sidans gränssnitt Öppna ledningar (6 kärnor)
Selens diameter 5,0 mm
längd 0,5/1/2/3/5/6/7/8/10/15/20/25/30
Trådstruktur 26#*2P+26#*2C+AB
Beklädnadsmaterial PVC
Trådfärg svart
Kontaktens hållbarhet ≥750 cykler för att koppla in och ur kontakten
Minsta böjradie 60 mm
Tillämpliga scenarier statisk
Elektriska specifikationer Maximal arbetsspänning 30 VDC