ZX-6P-30MS-D
5 0 arvustust
  • ZX-6P-30MS-D
  • Lomosen
  • 1/2/3/5/6/7/8/10/15/20/25/30
  • P76-Pin lennupea, emane, must kummisüdamik, keevitustüüp
  • Avatud juhtmestik (6 südamikku)
olek:
kogus:
Omadused
Üldmõõtmed
Selgitage tööstusliku mittestandardse tähendust
mudel mudel ZX-6P-30MS-D
nimi 6-kontaktiline P7 väga paindlik I/O- ja toitekaabel (alalisvoolupea)
B-poolne liides Avatud juhtmestik (6 südamikku)
Rakmete läbimõõt 5,5 mm
pikkus 1/2/3/5/6/7/8/10/15/20/25/30
Traadi struktuur 2P*28AWG+2C*23AWG+AB
Kattematerjal PVC
Traadi värv must
Ühenduse vastupidavus ≥750 ühendamise ja eemaldamise tsüklit
Minimaalne painderaadius 66 mm
Kohaldatavad stsenaariumid lohistada kett
Elektrilised spetsifikatsioonid Maksimaalne tööpinge 30 VDC