ZX-6P-30MS-D
5 0 recenzija
  • ZX-6P-30MS-D
  • Lomosen
  • 1/2/3/5/6/7/8/10/15/20/25/30
  • P76-Pin zrakoplovna glava, ženski, jezgra od crne gume, tip za zavarivanje
  • Otvoreno ožičenje (6 jezgri)
stanje:
količina:
Značajke
Ukupne dimenzije
Objasnite značenje industrijske nestandardnosti
model model ZX-6P-30MS-D
ime 6-pinski P7 visoki fleksibilni I/O & kabel za napajanje (DC glava)
B-side sučelje Otvoreno ožičenje (6 jezgri)
Promjer pojasa 5,5 mm
duljina 1/2/3/5/6/7/8/10/15/20/25/30
Struktura žice 2P*28AWG+2C*23AWG+AB
Materijal za oblaganje PVC
Boja žice crna
Trajnost konektora ≥750 ciklusa uključivanja i isključivanja
Minimalni radijus savijanja 66 mm
Primjenjivi scenariji vučni lanac
Električne specifikacije Maksimalni radni napon 30 VDC