ZX-6P-30MS-D
5 0 beoordelingen
  • ZX-6P-30MS-D
  • Lomosen
  • 1/2/3/5/6/7/8/10/15/20/25/30
  • P76-Pin luchtvaartkop, vrouwelijk, zwarte rubberen kern, lastype
  • Open bedrading (6 aders)
staat:
hoeveelheid:
Functies
Totale afmetingen
Leg de betekenis van industrieel niet-standaard uit
model model ZX-6P-30MS-D
naam 6-pins P7 hoog-flexibele I/O- en voedingskabel (DC-kop)
B-zijde interface Open bedrading (6 aders)
Diameter harnas 5,5 mm
lengte 1/2/3/5/6/7/8/10/15/20/25/30
Draadstructuur 2P*28AWG+2C*23AWG+AB
Bekledingsmateriaal PVC
Draadkleur zwart
Duurzaamheid van de connector ≥750 cycli van aansluiten en loskoppelen
Minimale buigradius 66 mm
Toepasselijke scenario's sleepketting
Elektrische specificaties Maximale werkspanning 30 V DC