ZX-6P-30MS-D
5 0 သုံးသပ်ချက်
  • ZX-6P-30MS-D
  • Lomosen
  • 1/2/3/5/6/7/8/10/15/20/25/30
  • P76-Pin လေကြောင်းဦးခေါင်း၊ အမျိုးသမီး၊ အနက်ရောင်ရော်ဘာအူတိုင်၊ ဂဟေအမျိုးအစား
  • အဖွင့်ဝါယာကြိုး (၆ ချောင်း)
ပြည်နယ်-
ပမာဏ-
အင်္ဂါရပ်များ
စုစုပေါင်းအတိုင်းအတာ
စက်မှုစံနှုန်းမဟုတ်သော အဓိပ္ပာယ်ကို ရှင်းပြပါ။
မော်ဒယ် မော်ဒယ် ZX-6P-30MS-D
နာမည် 6-Pin P7 High Flexible I/O နှင့် Power Cable (DC Head)
B-side interface အဖွင့်ဝါယာကြိုး (၆ ချောင်း)
ကြိုးလုံးချင်း 5.5mm
ကြေးနန်းဖွဲ့စည်းပုံ 2P*28AWG+2C*23AWG+AB
ဖုံးအုပ်ပစ္စည်း PVC
ကြိုးအရောင် အနက်ရောင်
Connector တာရှည်ခံမှု ≥750 ပလပ်နှင့် ပလပ် သံသရာ
အနိမ့်ဆုံးကွေးညွှတ်အချင်းဝက် 66mm
သက်ဆိုင်သော အခြေအနေများ ဆွဲကြိုး
လျှပ်စစ်သတ်မှတ်ချက်များ အများဆုံးအလုပ်လုပ်ဗို့ 30 VDC