ZX-6P-30MS-D
5 0 arvostelua
  • ZX-6P-30MS-D
  • Lomosen
  • 1/2/3/5/6/7/8/10/15/20/25/30
  • P76-Pin ilmailupää, naaras, musta kumiydin, hitsaustyyppi
  • Avoin johdot (6 johtimista)
osavaltio:
määrä:
Ominaisuudet
Kokonaismitat
Selitä teollisen epästandardin merkitys
malli malli ZX-6P-30MS-D
nimi 6-nastainen P7 erittäin joustava I/O- ja virtakaapeli (DC-pää)
B-puolen käyttöliittymä Avoin johdot (6 johtimista)
Valjaiden halkaisija 5,5 mm
pituus 1/2/3/5/6/7/8/10/15/20/25/30
Langan rakenne 2P*28AWG+2C*23AWG+AB
Verhousmateriaali PVC
Langan väri musta
Liittimen kestävyys ≥750 kytke ja irrota jaksoa
Pienin taivutussäde 66 mm
Sovellettavat skenaariot vetää ketjua
Sähköiset tiedot Suurin käyttöjännite 30 VDC