ZX-6P-30MS-D
5 0 recensioner
  • ZX-6P-30MS-D
  • Lomosen
  • 1/2/3/5/6/7/8/10/15/20/25/30
  • P76-Pin flyghuvud, hona, svart gummikärna, svetstyp
  • Öppna ledningar (6 kärnor)
ange:
kvantitet:
Drag
Övergripande mått
Förklara innebörden av industriell icke-standard
modell modell ZX-6P-30MS-D
namn 6-stift P7 högflexibel I/O- och strömkabel (likströmshuvud)
Fysiska specifikationer A-side gränssnitt P7 6-stifts flyghuvud, hona, svart gummikärna, svetstyp
B-sidans gränssnitt Öppna ledningar (6 kärnor)
Selens diameter 5,5 mm
längd 1/2/3/5/6/7/8/10/15/20/25/30
Trådstruktur 2P*28AWG+2C*23AWG+AB
Beklädnadsmaterial PVC
Trådfärg svart
Kopplingshållbarhet ≥750 cykler för att koppla in och ur kontakten
Minsta böjradie 66 mm
Tillämpliga scenarier dragkedja
Elektriska specifikationer Maximal arbetsspänning 30 VDC