ZX-6P-30MS-D
5 0 відгуків
  • ZX-6P-30MS-D
  • Ломозен
  • 1/2/3/5/6/7/8/10/15/20/25/30
  • Авіаційна головка P76-Pin, жіноча, сердечник з чорної гуми, тип зварювання
  • Відкрита проводка (6 жил)
стан:
кількість:
особливості
Габаритні розміри
Поясніть значення промислової нестандартності
модель модель ZX-6P-30MS-D
назва 6-контактний кабель високого гнучкого входу/виводу та живлення P7 (головка постійного струму)
Інтерфейс B-side Відкрита проводка (6 жил)
Діаметр джгута 5,5 мм
Дротова структура 2P*28AWG+2C*23AWG+AB
Облицювальний матеріал ПВХ
Колір дроту чорний
Довговічність роз'єму ≥750 циклів підключення та відключення
Мінімальний радіус вигину 66 мм
Застосовні сценарії перетягнути ланцюг
Електричні характеристики Максимальна робоча напруга 30 В постійного струму