ZX-6P-30MS-D
5 0 ulasan
  • ZX-6P-30MS-D
  • Lomosen
  • 1/2/3/5/6/7/8/10/15/20/25/30
  • P76-Pin kepala penerbangan, wanita, teras getah hitam, jenis kimpalan
  • Pendawaian terbuka (6 teras)
nyatakan:
kuantiti:
Ciri-ciri
Dimensi keseluruhan
Terangkan maksud industri bukan piawai
model model ZX-6P-30MS-D
nama 6-Pin P7 Fleksibel Tinggi I/O & Kabel Kuasa (Kepala DC)
Antara muka B-side Pendawaian terbuka (6 teras)
Diameter abah-abah 5.5mm
panjang 1/2/3/5/6/7/8/10/15/20/25/30
Struktur wayar 2P*28AWG+2C*23AWG+AB
Bahan pelapis PVC
Warna wayar hitam
Ketahanan penyambung ≥750 kitaran palam dan cabut palam
Jejari lenturan minimum 66mm
Senario yang berkenaan rantai seret
Spesifikasi elektrik Voltan kerja maksimum 30 VDC