ZX-6P-30MS-D
5 0 ocen
  • ZX-6P-30MS-D
  • Lomosen
  • 1/2/3/5/6/7/8/10/15/20/25/30
  • P76-Pin letalska glava, ženska, jedro iz črne gume, varilni tip
  • Odprto ožičenje (6 žil)
stanje:
količina:
Lastnosti
Splošne dimenzije
Pojasnite pomen industrijske nestandardnosti
model model ZX-6P-30MS-D
ime 6-polni P7 visoko prilagodljiv V/I in napajalni kabel (DC glava)
Vmesnik na strani B Odprto ožičenje (6 žil)
Premer jermena 5,5 mm
dolžina 1/2/3/5/6/7/8/10/15/20/25/30
Žična struktura 2P*28AWG+2C*23AWG+AB
Material za obloge PVC
Barva žice črna
Vzdržljivost priključka ≥750 ciklov vklopa in izklopa
Najmanjši radij upogiba 66 mm
Veljavni scenariji vlečna veriga
Električne specifikacije Največja delovna napetost 30 VDC