ZX-6P-30MS-D
5 0 recenzií
  • ZX-6P-30MS-D
  • Lomosen
  • 1/2/3/5/6/7/8/10/15/20/25/30
  • P76-Čapová letecká hlava, samica, čierne gumené jadro, typ zvárania
  • Otvorené vedenie (6 žíl)
štát:
množstvo:
Vlastnosti
Celkové rozmery
Vysvetlite význam priemyselného neštandardu
model model ZX-6P-30MS-D
meno 6-kolíkový vysokoflexibilný I/O a napájací kábel P7 (jednosmerná hlava)
Rozhranie na strane B Otvorené vedenie (6 žíl)
Priemer postroja 5,5 mm
dĺžka 1/2/3/5/6/7/8/10/15/20/25/30
Drôtená konštrukcia 2P*28AWG+2C*23AWG+AB
Obkladový materiál PVC
Farba drôtu čierna
Trvanlivosť konektora ≥750 cyklov zapojenia a odpojenia
Minimálny polomer ohybu 66 mm
Použiteľné scenáre ťažná reťaz
Elektrické špecifikácie Maximálne pracovné napätie 30 V DC