ZX-6P-30MS-D
5 0 resensies
  • ZX-6P-30MS-D
  • Lomosen
  • 1/2/3/5/6/7/8/10/15/20/25/30
  • P76-Pin lugvaartkop, vroulik, swart rubberkern, sweistipe
  • Oop bedrading (6 kerne)
meld:
hoeveelheid:
Kenmerke
Algehele afmetings
Verduidelik die betekenis van industriële nie-standaard
model model ZX-6P-30MS-D
naam 6-pen P7 hoë buigsame I/O en kragkabel (DC kop)
Fisiese spesifikasies A-kant koppelvlak P7 6-Pin lugvaartkop, vroulik, swart rubberkern, sweistipe
B-kant koppelvlak Oop bedrading (6 kerne)
Harnas deursnee 5,5 mm
lengte 1/2/3/5/6/7/8/10/15/20/25/30
Draadstruktuur 2P*28AWG+2C*23AWG+AB
Bekleding materiaal PVC
Draad kleur swart
Verbindingsduursaamheid ≥750 prop en ontkoppel siklusse
Minimum buigradius 66 mm
Toepaslike scenario's sleep ketting
Elektriese spesifikasies Maksimum werkspanning 30 VDC