ZX-6P-30MS-D
5 0 anmeldelser
  • ZX-6P-30MS-D
  • Lomosen
  • 1/2/3/5/6/7/8/10/15/20/25/30
  • P76-Pin luftfartshoved, hun, sort gummikerne, svejsetype
  • Åbne ledninger (6 kerner)
tilstand:
mængde:
Funktioner
Overordnede dimensioner
Forklar betydningen af ​​industriel ikke-standard
model model ZX-6P-30MS-D
navn 6-benet P7 højfleksibelt I/O- og strømkabel (DC-hoved)
Fysiske specifikationer A-side interface P7 6-Pin luftfartshoved, hun, sort gummikerne, svejsetype
B-side interface Åbne ledninger (6 kerner)
Selens diameter 5,5 mm
længde 1/2/3/5/6/7/8/10/15/20/25/30
Trådstruktur 2P*28AWG+2C*23AWG+AB
Beklædningsmateriale PVC
Tråd farve sort
Konnektors holdbarhed ≥750 cyklusser til at tilslutte og trække stikket ud
Minimum bøjningsradius 66 mm
Gældende scenarier trækkæde
Elektriske specifikationer Maksimal arbejdsspænding 30 VDC