ZX-6P-30MS-D
5 0 arotake
  • ZX-6P-30MS-D
  • Lomosen
  • 1/2/3/5/6/7/8/10/15/20/25/30
  • P76-Pin mahunga rererangi, wahine, matua rapa pango, momo fehokotaki
  • Whakatuwhera waea (6 matua)
āhua:
rahinga:
Ngā āhuatanga
Te rahinga whanui
Whakamāramahia te tikanga o te ahumahi kore-paerewa
tauira tauira ZX-6P-30MS-D
ingoa 6-Pin P7 Teitei Hangawari I/O & Uera Hiko (Upoko DC)
Atanga taha B Whakatuwhera waea (6 matua)
Te diameter o te whitiki 5.5mm
roa 1/2/3/5/6/7/8/10/15/20/25/30
Hanganga waea 2P*28AWG+2C*23AWG+AB
Rauemi whakakikorua PVC
Tae waea pango
Te mauroa o te hono ≥750 mono me te tango i nga huringa
Putoro piko iti 66mm
Ko nga ahuatanga e tika ana toia mekameka
Nga whakaritenga hiko Ngaohiko mahi teitei 30 VDC