ZX-6P-30MS-D
5 0 vélemény
  • ZX-6P-30MS-D
  • Lomosen
  • 1/2/3/5/6/7/8/10/15/20/25/30
  • P76-Pin repülőfej, anya, fekete gumi mag, hegesztési típus
  • Nyitott vezetékek (6 mag)
állami:
mennyiség:
Jellemzők
Teljes méretek
Magyarázza meg az ipari nem szabványos jelentését!
modell modell ZX-6P-30MS-D
név 6 tűs P7 nagy rugalmasságú I/O és tápkábel (DC fej)
Fizikai specifikációk A-oldali interfész P7 6 tűs repülőfej, anya, fekete gumi mag, hegesztési típus
B-oldali interfész Nyitott vezetékek (6 mag)
A kábelköteg átmérője 5,5 mm
hossz 1/2/3/5/6/7/8/10/15/20/25/30
Huzal szerkezet 2P*28AWG+2C*23AWG+AB
Burkolóanyag PVC
Drót színe fekete
A csatlakozó tartóssága ≥750 be- és kihúzási ciklus
Minimális hajlítási sugár 66 mm
Alkalmazható forgatókönyvek húzólánc
Elektromos előírások Maximális üzemi feszültség 30 VDC