ZX-6P-30MS-D
5 0 пікір
  • ZX-6P-30MS-D
  • Ломосен
  • 1/2/3/5/6/7/8/10/15/20/25/30
  • P76-Pin авиациялық басы, аналық, қара резеңке өзек, дәнекерлеу түрі
  • Ашық сымдар (6 ядро)
мемлекет:
саны:
Ерекше өзгешеліктері
Жалпы өлшемдер
Өндірістік стандартты емес мағынасын түсіндіріңіз
үлгі үлгі ZX-6P-30MS-D
аты 6 істікшелі P7 жоғары икемді енгізу/шығару және қуат кабелі (тұрақты ток басы)
Жіптің диаметрі 5,5 мм
Сымның құрылымы 2P*28AWG+2C*23AWG+AB
Қаптау материалы ПВХ
Сымның түсі қара
Коннектордың беріктігі ≥750 қосу және ажырату циклдары
Ең аз иілу радиусы 66 мм
Қолданылатын сценарийлер сүйреу тізбегі
Электр техникалық сипаттамалары Максималды жұмыс кернеуі 30 В тұрақты ток