ZX-6P-30MS-D
5 0 komente
  • ZX-6P-30MS-D
  • Lomosen
  • 1/2/3/5/6/7/8/10/15/20/25/30
  • P76-Kokë aviacioni me kunj, femër, bërthamë gome e zezë, tip saldimi
  • Tela të hapura (6 bërthama)
shteti:
sasia:
Veçoritë
ZX-6P-30MS-D është një kabllo lidhëse industriale IO me fleksibilitet të lartë me 6 pin për aplikimet e sistemit të shikimit të makinës. Gjatësia e kabllit është 30 metra. Ai miraton një dizajn të ndërfaqes së kokës DC dhe është i përshtatshëm për furnizimin me energji elektrike në distanca të gjata dhe nevojat e lidhjes së sinjalit midis kamerave dhe pajisjeve industriale. Produkti përdor tela shumë fleksibël dhe dizajn strukturor të përmirësuar, ka performancë të shkëlqyer në përkulje dhe rezistencë ndaj lodhjes dhe mund të përshtatet me instalime elektrike komplekse dhe mjedise dinamike të funksionimit.
Dimensionet e përgjithshme
Shpjegoni kuptimin e jo standardit industrial
model model ZX-6P-30MS-D
emri Kabllo hyrjeje/daljeje dhe rryme me fleksibilitet të lartë P7 me 6 pin (kokë DC)
Ndërfaqja e anës B Tela të hapura (6 bërthama)
Diametri i parzmores 5.5 mm
gjatësia 1/2/3/5/6/7/8/10/15/20/25/30
Struktura e telit 2P*28AWG+2C*23AWG+AB
Materiali i veshjes PVC
Ngjyra e telit e zezë
Qëndrueshmëria e lidhësit ≥750 cikle priza dhe shkëputjeje
Rrezja minimale e përkuljes 66 mm
Skenarët e zbatueshëm zvarrit zinxhir
Specifikimet elektrike Tensioni maksimal i punës 30 VDC