ZX-6P-30MS-D
5 0 yorum
  • ZX-6P-30MS-D
  • Lomosen
  • 1/2/3/5/6/7/8/10/15/20/25/30
  • P76-Pin havacılık başlığı, dişi, siyah kauçuk göbek, kaynak tipi
  • Açık kablolama (6 çekirdek)
durum:
miktar:
Özellikler
Genel boyutlar
Endüstriyel standart dışının anlamını açıklayın
modeli modeli ZX-6P-30MS-D
isim 6 Pimli P7 Yüksek Esnek G/Ç ve Güç Kablosu (DC Kafası)
B tarafı arayüzü Açık kablolama (6 çekirdek)
Kablo demeti çapı 5,5 mm
uzunluk 1/2/3/5/6/7/8/10/15/20/25/30
Tel yapısı 2P*28AWG+2C*23AWG+AB
Kaplama malzemesi PVC
Tel rengi siyah
Konektör dayanıklılığı ≥750 tak-çıkar döngüsü
Minimum bükülme yarıçapı 66 mm
Uygulanabilir senaryolar sürükleme zinciri
Elektriksel özellikler Maksimum çalışma voltajı 30 VDC