ZX-6P-30MS-D
5 0 recenzji
  • ZX-6P-30MS-D
  • Lomosena
  • 1/2/3/5/6/7/8/10/15/20/25/30
  • Głowica lotnicza P76-Pin, żeńska, rdzeń z czarnej gumy, typ do spawania
  • Otwarte okablowanie (6 żył)
państwo:
ilość:
Cechy
Wymiary całkowite
Wyjaśnij znaczenie niestandardowy przemysłowy
model model ZX-6P-30MS-D
nazwa 6-pinowy, elastyczny kabel we/wy i zasilanie P7 (głowica DC)
Interfejs strony B Otwarte okablowanie (6 żył)
Średnica uprzęży 5,5 mm
długość 1/2/3/5/6/7/8/10/15/20/25/30
Struktura drutu 2P*28AWG+2C*23AWG+AB
Materiał okładzinowy PCV
Kolor drutu czarny
Trwałość złącza ≥750 cykli podłączania i odłączania
Minimalny promień gięcia 66 mm
Obowiązujące scenariusze łańcuch przeciągania
Specyfikacje elektryczne Maksymalne napięcie robocze 30 V prądu stałego