ZX-6P-30MS-D
5 0 шүүмж
  • ZX-6P-30MS-D
  • Ломосен
  • 1/2/3/5/6/7/8/10/15/20/25/30
  • P76-Pin нисэхийн толгой, эмэгтэй, хар резинэн гол, гагнуурын төрөл
  • Нээлттэй утас (6 судал)
төлөв:
тоо хэмжээ:
Онцлогууд
Нийт хэмжээсүүд
Үйлдвэрлэлийн стандарт бус гэдэг утгыг тайлбарла
загвар загвар ZX-6P-30MS-D
нэр 6 зүү P7 өндөр уян хатан оролт гаралт ба тэжээлийн кабель (Тогтмол гүйдлийн толгой)
B талын интерфейс Нээлттэй утас (6 судал)
Бэхэлгээний диаметр 5.5 мм
Утасны бүтэц 2P*28AWG+2C*23AWG+AB
Бүрээсний материал PVC
Утасны өнгө хар
Холбогчийн бат бөх чанар ≥750 залгах, салгах цикл
Хамгийн бага гулзайлтын радиус 66 мм
Холбогдох хувилбарууд чирэх гинж
Цахилгаан техникийн үзүүлэлтүүд Хамгийн их ажлын хүчдэл 30 VDC