ZX-6P-30MS-D
5 0 anmeldelser
  • ZX-6P-30MS-D
  • Lomosen
  • 1/2/3/5/6/7/8/10/15/20/25/30
  • P76-Pin luftfartshode, hunn, svart gummikjerne, sveisetype
  • Åpne ledninger (6 kjerner)
tilstand:
mengde:
Funksjoner
Totale dimensjoner
Forklar betydningen av industriell ikke-standard
modell modell ZX-6P-30MS-D
navn 6-pinners P7 høyfleksibel I/U- og strømkabel (DC-hode)
B-side grensesnitt Åpne ledninger (6 kjerner)
Selens diameter 5,5 mm
lengde 1/2/3/5/6/7/8/10/15/20/25/30
Trådstruktur 2P*28AWG+2C*23AWG+AB
Kledningsmateriale PVC
Trådfarge svart
Koblingens holdbarhet ≥750 plugg og frakoplingssykluser
Minimum bøyeradius 66 mm
Gjeldende scenarier dra kjetting
Elektriske spesifikasjoner Maksimal arbeidsspenning 30 VDC