ZX-6P-30MS-D
5 0 recenzí
  • ZX-6P-30MS-D
  • Lomosen
  • 1/2/3/5/6/7/8/10/15/20/25/30
  • P76-Čepová letecká hlava, samice, černé pryžové jádro, typ svařování
  • Otevřená kabeláž (6 žil)
stát:
množství:
Vlastnosti
Celkové rozměry
Vysvětlete význam průmyslového nestandardu
model model ZX-6P-30MS-D
jméno 6kolíkový vysoce flexibilní I/O a napájecí kabel P7 (DC hlava)
Rozhraní na straně B Otevřená kabeláž (6 žil)
Průměr postroje 5,5 mm
délka 1/2/3/5/6/7/8/10/15/20/25/30
Drátěná konstrukce 2P*28AWG+2C*23AWG+AB
Obkladový materiál PVC
Barva drátu černý
Odolnost konektoru ≥750 cyklů připojení a odpojení
Minimální poloměr ohybu 66 mm
Použitelné scénáře tažný řetěz
Elektrické specifikace Maximální pracovní napětí 30 V DC