ZX-6P-30MS-D
5 0 recenzii
  • ZX-6P-30MS-D
  • Lomosen
  • 1/2/3/5/6/7/8/10/15/20/25/30
  • P76-Cap de aviație cu pini, mamă, miez din cauciuc negru, tip sudare
  • Cablaj deschis (6 fire)
stat:
cantitate:
Caracteristici
Dimensiuni de gabarit
Explicați semnificația non-standardului industrial
model model ZX-6P-30MS-D
nume Cablu I/O și alimentare cu flexibilitate ridicată P7 cu 6 pini (cap DC)
Interfață B-side Cablaj deschis (6 fire)
Diametrul hamului 5,5 mm
lungime 1/2/3/5/6/7/8/10/15/20/25/30
Structura firului 2P*28AWG+2C*23AWG+AB
Material de placare PVC
Culoarea firului negru
Durabilitatea conectorului ≥750 de cicluri de conectare și deconectare
Raza minimă de îndoire 66 mm
Scenarii aplicabile lanț de tragere
Specificatii electrice Tensiune maximă de lucru 30 VDC