ZX-6P-30MS-D
5 0 léirmheas
  • ZX-6P-30MS-D
  • Lomóis
  • 1/2/3/5/6/7/8/10/15/20/25/30
  • Ceann eitlíochta P76-Pin, baineann, croí rubair dubh, cineál táthú
  • Sreangú oscailte (6 chroí)
luaigh:
cainníocht:
Gnéithe
Toisí foriomlána
Mínigh an bhrí atá le tionsclaíocht neamhchaighdeánach
samhail samhail ZX-6P-30MS-D
ainm 6-bioráin P7 Solúbtha Ard I/O & Cábla Cumhachta (Ceann DC)
Comhéadan taobh B Sreangú oscailte (6 chroí)
Trastomhas úim 5.5mm
fad 1/2/3/5/6/7/8/10/15/20/25/30
Struchtúr sreang 2P*28AWG+2C*23AWG+AB
Ábhar cumhdaigh PVC
Dath sreang dubh
Marthanacht cónascaire ≥750 timthriallta breiseán agus díphlugála
Ga lúbthachta íosta 66mm
Cásanna infheidhmithe slabhra tarraing
Sonraíochtaí leictreacha Voltas oibre uasta 30 VDC