ZX-DC24200D-2T
5 0 arvustust
  • ZX-DC24200D-2T
  • Lomosen
  • AC100-240V 50/60Hz
  • 16~24V
olek:
kogus:
Omadused
  • ZX-DC24200D-2T on 200 W suure võimsusega kahe kanaliga valgusallika kontroller masinnägemissüsteemide rakenduste jaoks. See võib pakkuda stabiilset ja tõhusat toiteallikat ja heleduse juhtimist tööstuslikele valgusallikatele, mis vastab valgustuse stabiilsuse rakendusnõuetele suure heledusega visuaalse kontrolli stsenaariumides. Toode toetab kahte sõltumatut väljundit ja seda saab paindlikult kohandada erinevat tüüpi visuaalsete valgusallikate ja kahe jaamaga tuvastussüsteemidega.
Üldmõõtmed
ZX-DC2465D-2T
mudel mudel ZX-DC24200D-2T
nimi Valgusallika kontroller
Füüsilised näitajad sisendpinge
AC100-240V 50/60Hz
Väljundpinge 16~24V
Ühe kanaliga nimivool
3A
Väljund koguvool
8A
Ülevoolukaitse lävi
8.3A
Väljundkanal
2/4/6/8 kanalit
Modulatsiooni tase
Tase 0-255
Välise päästiku meetod
Täiesti positiivne või negatiivne
Välise päästiku viivitus
<40us
Väline päästiku pinge 5-24V
Kaugjuhtimismeetod RS232 jadaside
tegevuskeskkond Temperatuur: 0-40°C Niiskus: 20-85%RH (ilma pihustamata)