ZX-DC24200D-2T
5 0 відгуків
  • ZX-DC24200D-2T
  • Ломозен
  • AC100-240V 50/60Hz
  • 16~24В
стан:
кількість:
особливості
  • ZX-DC24200D-2T — це потужний двоканальний контролер джерела світла потужністю 200 Вт для систем машинного зору. Він може забезпечити стабільне та ефективне живлення та контроль яскравості для промислових джерел світла, відповідаючи вимогам застосування щодо стабільності освітлення у сценаріях візуального огляду високої яскравості. Продукт підтримує 2 незалежні виходи та може бути гнучко адаптований до різних типів джерел візуального світла та систем виявлення подвійних станцій.
Габаритні розміри
ZX-DC2465D-2T
модель модель ZX-DC24200D-2T
назва Контролер джерела світла
Фізичні характеристики вхідна напруга
AC100-240V 50/60Hz
Вихідна напруга 16~24В
Одноканальний номінальний струм
Вихідний загальний струм
8A
Поріг захисту від надструму
8.3A
Вихідний канал
Рівень модуляції
Метод зовнішнього тригера
Цілком позитивний або негативний
Зовнішня затримка запуску
<40 нас
Зовнішня тригерна напруга 5-24В
Спосіб дистанційного керування Послідовний зв'язок RS232
операційне середовище Температура: 0-40°C Вологість: 20~85% RH (без розпилення)