ZX-DC24200D-2T
5 0 ocen
  • ZX-DC24200D-2T
  • Lomosen
  • AC100-240V 50/60Hz
  • 16 ~ 24 V
stanje:
količina:
Lastnosti
  • ZX-DC24200D-2T je 200 W visokozmogljiv dvokanalni krmilnik svetlobnega vira za aplikacije sistemov strojnega vida. Zagotavlja lahko stabilno in učinkovito oskrbo z električno energijo in nadzor svetlosti za industrijske svetlobne vire, s čimer izpolnjuje zahteve aplikacij za stabilnost osvetlitve v scenarijih vizualnega pregleda visoke svetlosti. Izdelek podpira 2 neodvisna izhoda in ga je mogoče prilagodljivo prilagoditi različnim vrstam virov vizualne svetlobe in sistemom zaznavanja z dvojno postajo.
Splošne dimenzije
ZX-DC2465D-2T
model model ZX-DC24200D-2T
ime Krmilnik svetlobnega vira
Fizične specifikacije vhodna napetost
AC100-240V 50/60Hz
Izhodna napetost 16 ~ 24 V
Enokanalni nazivni tok
3A
Skupni izhodni tok
8A
Zaščitni prag nadtoka
8.3A
Izhodni kanal
2/4/6/8 kanalov
Raven modulacije
Raven 0-255
Metoda zunanjega proženja
Povsem pozitivno ali negativno
Zunanji zamik sprožitve
<40us
Zunanja sprožilna napetost 5-24V
Metoda daljinskega upravljanja Serijska komunikacija RS232
delovno okolje Temperatura: 0-40°C Vlažnost: 20~85% RH (brez atomizacije)