ZX-DC24200D-2T
5 0 пікір
  • ZX-DC24200D-2T
  • Ломосен
  • Айнымалы ток 100-240В 50/60Гц
  • 16~24В
мемлекет:
саны:
Ерекше өзгешеліктері
  • ZX-DC24200D-2T – машинада көру жүйесін қолдану үшін 200 Вт жоғары қуатты қос арналы жарық көзі контроллері. Ол тұрақты және тиімді қуат көзін және өнеркәсіптік жарық көздері үшін жарықтылықты басқаруды қамтамасыз ете алады, бұл жоғары жарықтылықты визуалды тексеру сценарийлерінде жарықтандыру тұрақтылығына арналған қолданбалы талаптарға жауап береді. Өнім 2 тәуелсіз шығысты қолдайды және визуалды жарық көздерінің әртүрлі түрлеріне және қос станцияны анықтау жүйелеріне икемді түрде бейімделуі мүмкін.
Жалпы өлшемдер
ZX-DC2465D-2T
үлгі үлгі ZX-DC24200D-2T
аты Жарық көзі контроллері
Физикалық сипаттамалар кіріс кернеуі
Шығу кернеуі 16~24В
Бір арналы номиналды ток
3A
Шығу жалпы ток
Артық токтан қорғау шегі
8.3А
Шығару арнасы
Модуляция деңгейі
Сыртқы триггер әдісі
Толығымен оң немесе теріс
Сыртқы триггердің кешігуі
<40 АҚШ
Сыртқы триггер кернеуі 5-24 В
Қашықтан басқару әдісі RS232 сериялық байланыс
операциялық орта Температура: 0-40°C Ылғалдылық: 20~85%RH (атомизациясыз)