ZX-DC24200D-2T
5 0 recenzí
  • ZX-DC24200D-2T
  • Lomosen
  • AC100-240V 50/60Hz
  • 16~24V
stát:
množství:
Vlastnosti
  • ZX-DC24200D-2T je 200W vysoce výkonný dvoukanálový ovladač světelného zdroje pro aplikace systémů strojového vidění. Může poskytovat stabilní a efektivní napájení a řízení jasu pro průmyslové světelné zdroje, splňující aplikační požadavky na stabilitu osvětlení ve scénářích vizuální kontroly s vysokým jasem. Produkt podporuje 2 nezávislé výstupy a lze jej flexibilně přizpůsobit různým typům zdrojů vizuálního světla a detekčním systémům se dvěma stanicemi.
Celkové rozměry
ZX-DC2465D-2T
model model ZX-DC24200D-2T
jméno Ovladač světelného zdroje
Fyzické specifikace vstupní napětí
AC100-240V 50/60Hz
Výstupní napětí 16~24V
Jednokanálový jmenovitý proud
3A
Výstupní celkový proud
8A
Práh nadproudové ochrany
8.3A
Výstupní kanál
2/4/6/8 kanálů
Úroveň modulace
Úroveň 0-255
Metoda externího spouštění
Zcela pozitivní nebo negativní
Externí zpoždění spouštění
<40us
Externí spouštěcí napětí 5-24V
Způsob dálkového ovládání Sériová komunikace RS232
operační prostředí Teplota: 0-40°C Vlhkost: 20~85%RH (bez atomizace)