ZX-DC24200D-2T
5 0 ពិនិត្យ
  • ZX-DC24200D-2T
  • ឡូម៉ូសិន
  • AC100-240V 50/60Hz
  • 16 ~ 24V
រដ្ឋ៖
បរិមាណ៖
លក្ខណៈពិសេស
  • ZX-DC24200D-2T គឺជាឧបករណ៍បញ្ជាប្រភពពន្លឺពីរឆានែលដែលមានថាមពលខ្ពស់ 200W សម្រាប់កម្មវិធីប្រព័ន្ធចក្ខុវិស័យម៉ាស៊ីន។ វាអាចផ្តល់នូវការផ្គត់ផ្គង់ថាមពល និងការត្រួតពិនិត្យពន្លឺប្រកបដោយស្ថេរភាព និងប្រសិទ្ធភាពសម្រាប់ប្រភពពន្លឺឧស្សាហកម្ម ដោយបំពេញតាមតម្រូវការកម្មវិធីសម្រាប់ស្ថេរភាពពន្លឺនៅក្នុងសេណារីយ៉ូត្រួតពិនិត្យពន្លឺដែលមានពន្លឺខ្ពស់។ ផលិតផលនេះគាំទ្រលទ្ធផលឯករាជ្យចំនួន 2 ហើយអាចប្រែប្រួលតាមប្រភេទផ្សេងៗនៃប្រភពពន្លឺដែលមើលឃើញ និងប្រព័ន្ធរកឃើញស្ថានីយពីរ។
វិមាត្ររួម
ZX-DC2465D-2T
គំរូ គំរូ ZX-DC24200D-2T
ឈ្មោះ ឧបករណ៍បញ្ជាប្រភពពន្លឺ
លក្ខណៈរូបវន្ត វ៉ុលបញ្ចូល
AC100-240V 50/60Hz
វ៉ុលលទ្ធផល 16 ~ 24V
ឆានែលតែមួយបានវាយតម្លៃបច្ចុប្បន្ន
3A
ទិន្នផលសរុបបច្ចុប្បន្ន
៨ ក
កម្រិតការពារចរន្តលើស
8.3A
ឆានែលទិន្នផល
ប៉ុស្តិ៍ 2/4/6/8
កម្រិតម៉ូឌុល
កម្រិត 0-255
វិធីសាស្ត្រកេះខាងក្រៅ
វិជ្ជមាន ឬអវិជ្ជមានទាំងស្រុង
ការពន្យាពេលកេះខាងក្រៅ
<40 ពួកយើង
វ៉ុលកេះខាងក្រៅ 5-24V
វិធីសាស្រ្តបញ្ជាពីចម្ងាយ ទំនាក់ទំនងសៀរៀល RS232
បរិយាកាសប្រតិបត្តិការ សីតុណ្ហភាព: 0-40 °C សំណើម: 20 ~ 85% RH (ដោយគ្មានអាតូមិច)