ZX-DC24200D-2T
5 0 komente
  • ZX-DC24200D-2T
  • Lomosen
  • AC100-240V 50/60Hz
  • 16 ~ 24 V
shtet:
sasia:
Veçoritë
  • ZX-DC24200D-2T është një kontrollues i burimit të dritës me dy kanale me fuqi të lartë 200 W për aplikimet e sistemit të shikimit të makinës. Mund të sigurojë furnizim të qëndrueshëm dhe efikas të energjisë dhe kontroll të ndriçimit për burimet industriale të dritës, duke përmbushur kërkesat e aplikimit për qëndrueshmërinë e ndriçimit në skenarët e inspektimit vizual me shkëlqim të lartë. Produkti mbështet 2 dalje të pavarura dhe mund të përshtatet në mënyrë fleksibël ndaj llojeve të ndryshme të burimeve vizuale të dritës dhe sistemeve të zbulimit me stacione të dyfishta.
Dimensionet e përgjithshme
ZX-DC2465D-2T
model model ZX-DC24200D-2T
emri Kontrolluesi i burimit të dritës
Specifikimet fizike tensioni i hyrjes
AC100-240V 50/60Hz
Tensioni i daljes 16 ~ 24 V
Rryma e vlerësuar me një kanal të vetëm
3A
Rryma totale e daljes
8A
Pragu i mbrojtjes nga mbirryma
8.3A
Kanali dalës
Kanalet 2/4/6/8
Niveli i modulimit
Niveli 0-255
Metoda e shkrepjes së jashtme
Plotësisht pozitive apo negative
Vonesa e aktivizimit të jashtëm
<40 ne
Tensioni i jashtëm i këmbëzës 5-24 V
Metoda e telekomandimit Komunikimi serial RS232
mjedis operativ Temperatura: 0-40°C Lagështia: 20~85%RH (pa atomizim)