ZX-DC24200D-2T
5 0 anmeldelser
  • ZX-DC24200D-2T
  • Lomosen
  • AC100-240V 50/60Hz
  • 16~24V
tilstand:
mængde:
Funktioner
  • ZX-DC24200D-2T er en 200W højeffekt dual-channel lyskildecontroller til maskinsynssystemapplikationer. Det kan levere stabil og effektiv strømforsyning og lysstyrkekontrol til industrielle lyskilder, der opfylder applikationskravene til lysstabilitet i scenarier med høj lysstyrke, visuel inspektion. Produktet understøtter 2 uafhængige udgange og kan fleksibelt tilpasses til forskellige typer visuelle lyskilder og dual-station detektionssystemer.
Overordnede dimensioner
ZX-DC2465D-2T
model model ZX-DC24200D-2T
navn Lyskilde controller
Fysiske specifikationer indgangsspænding
AC100-240V 50/60Hz
Udgangsspænding 16~24V
Enkeltkanals nominel strøm
3A
Output samlet strøm
8A
Overstrømsbeskyttelsestærskel
8.3A
Udgangskanal
2/4/6/8 kanaler
Modulationsniveau
Niveau 0-255
Ekstern triggermetode
Helt positivt eller negativt
Ekstern udløsningsforsinkelse
<40 os
Ekstern triggerspænding 5-24V
Fjernbetjeningsmetode RS232 seriel kommunikation
driftsmiljø Temperatur: 0-40°C Luftfugtighed: 20~85%RH (uden forstøvning)