ZX-DC24200D-2T
5 0 recensioner
  • ZX-DC24200D-2T
  • Lomosen
  • AC100-240V 50/60Hz
  • 16~24V
ange:
kvantitet:
Drag
  • ZX-DC24200D-2T är en 200W högeffekts dubbelkanals ljuskälla för applikationer med maskinseende. Den kan tillhandahålla stabil och effektiv strömförsörjning och ljusstyrka för industriella ljuskällor, vilket uppfyller applikationskraven för belysningsstabilitet i visuella inspektionsscenarier med hög ljusstyrka. Produkten stöder 2 oberoende utgångar och kan flexibelt anpassas till olika typer av visuella ljuskällor och dubbelstationsdetektionssystem.
Övergripande mått
ZX-DC2465D-2T
modell modell ZX-DC24200D-2T
namn Ljuskälla kontroll
Fysiska specifikationer ingångsspänning
AC100-240V 50/60Hz
Utspänning 16~24V
Enkanals märkström
3A
Utgående totalström
8A
Överströmsskyddströskel
8.3A
Utgångskanal
2/4/6/8 kanaler
Modulationsnivå
Nivå 0-255
Extern triggermetod
Helt positivt eller negativt
Extern utlösningsfördröjning
<40 oss
Extern triggerspänning 5-24V
Fjärrkontrollmetod RS232 seriell kommunikation
operativ miljö Temperatur: 0-40°C Luftfuktighet: 20~85%RH (utan finfördelning)