ZX-DC24200D-2T
5 0 шүүмж
  • ZX-DC24200D-2T
  • Ломосен
  • AC100-240V 50/60Hz
  • 16~24V
төлөв:
тоо хэмжээ:
Онцлогууд
  • ZX-DC24200D-2T нь машины харааны системийн хэрэглээнд зориулагдсан 200 Вт өндөр хүчин чадалтай хоёр сувгийн гэрлийн эх үүсвэрийн хянагч юм. Энэ нь үйлдвэрлэлийн гэрлийн эх үүсвэрийн тогтвортой, үр ашигтай цахилгаан хангамж, гэрэлтүүлгийн хяналтыг хангаж, өндөр тод байдлын харааны хяналтын хувилбарт гэрэлтүүлгийн тогтвортой байдлын хэрэглээний шаардлагыг хангаж чадна. Энэхүү бүтээгдэхүүн нь бие даасан 2 гаралтыг дэмждэг бөгөөд янз бүрийн төрлийн харааны гэрлийн эх үүсвэр болон хос станц илрүүлэх системд уян хатан зохицох боломжтой.
Нийт хэмжээсүүд
ZX-DC2465D-2T
загвар загвар ZX-DC24200D-2T
нэр Гэрлийн эх үүсвэрийн хянагч
Физик үзүүлэлтүүд оролтын хүчдэл
AC100-240V 50/60Hz
Гаралтын хүчдэл 16~24V
Нэг сувгийн нэрлэсэн гүйдэл
Гаралтын нийт гүйдэл
Хэт гүйдлийн хамгаалалтын босго
8.3А
Гаралтын суваг
2/4/6/8 суваг
Модуляцийн түвшин
Түвшин 0-255
Гадны гох арга
Бүрэн эерэг эсвэл сөрөг
Гадаад гох саатал
<40 америк
Гадаад гох хүчдэл 5-24 В
Алсын удирдлагатай арга RS232 цуваа холбоо
үйл ажиллагааны орчин Температур: 0-40°C Чийгшил: 20~85%RH (атомжуулалтгүй)