ZX-DC24200D-2T
5 0 သုံးသပ်ချက်
  • ZX-DC24200D-2T
  • Lomosen
  • AC100-240V 50/60Hz
  • 16~24V
ပြည်နယ်-
ပမာဏ-
အင်္ဂါရပ်များ
  • ZX-DC24200D-2T သည် စက်ရူပါရုံစနစ် အသုံးချမှုများအတွက် 200W စွမ်းအားမြင့် dual-channel light source controller တစ်ခုဖြစ်သည်။ ၎င်းသည် စက်မှုလုပ်ငန်းဆိုင်ရာ အလင်းရင်းမြစ်များအတွက် တည်ငြိမ်ပြီး ထိရောက်သော ပါဝါထောက်ပံ့မှုနှင့် တောက်ပမှုထိန်းချုပ်မှုကို ပေးစွမ်းနိုင်ပြီး မြင့်မားသော တောက်ပမှုရှိသော အမြင်စစ်ဆေးရေးအခြေအနေများတွင် အလင်းရောင်တည်ငြိမ်မှုအတွက် အပလီကေးရှင်းလိုအပ်ချက်များနှင့် ကိုက်ညီပါသည်။ ထုတ်ကုန်သည် အမှီအခိုကင်းသော output 2 ခုကို ပံ့ပိုးပေးထားပြီး မတူညီသော အလင်းရောင်အရင်းအမြစ်များနှင့် Dual-station detection စနစ်များကို အမျိုးအစားများအလိုက် လိုက်လျောညီထွေဖြစ်အောင် ပြောင်းလဲနိုင်သည်။
စုစုပေါင်းအတိုင်းအတာ
ZX-DC2465D-2T
မော်ဒယ် မော်ဒယ် ZX-DC24200D-2T
နာမည် အလင်းအရင်းအမြစ်ထိန်းချုပ်ကိရိယာ
ရုပ်ပိုင်းဆိုင်ရာသတ်မှတ်ချက်များ input ဗို့အား
AC100-240V 50/60Hz
အထွက်ဗို့အား 16~24V
ချန်နယ်တစ်ခုတည်းကို လက်ရှိအဆင့်သတ်မှတ်ထားသည်။
3A
စုစုပေါင်းလက်ရှိအထွက်
8A
Overcurrent ကာကွယ်မှုအဆင့်
8.3A
အထွက်လိုင်း
2/4/6/8 လိုင်းများ
Modulation အဆင့်
အဆင့် 0-255
ပြင်ပအစပျိုးနည်းလမ်း
လုံးဝအပြုသဘော သို့မဟုတ် အပျက်သဘော
ပြင်ပအစပျိုးနှောင့်နှေးခြင်း။
<40 ငါတို့
ပြင်ပထရစ်ဗို့အား 5-24V
အဝေးထိန်းစနစ် RS232 အမှတ်စဉ် ဆက်သွယ်ရေး
လည်ပတ်ပတ်ဝန်းကျင် အပူချိန် : 0-40°C စိုထိုင်းဆ : 20~85%RH ( atomization မပါဘဲ )