ZX-DC24200D-2T
5 0 anmeldelser
  • ZX-DC24200D-2T
  • Lomosen
  • AC100-240V 50/60Hz
  • 16~24V
tilstand:
mengde:
Funksjoner
  • ZX-DC24200D-2T er en 200W høyeffekts tokanals lyskildekontroller for maskinsynssystemapplikasjoner. Den kan gi stabil og effektiv strømforsyning og lysstyrkekontroll for industrielle lyskilder, og oppfyller applikasjonskravene for lysstabilitet i visuelle inspeksjonsscenarier med høy lysstyrke. Produktet støtter 2 uavhengige utganger og kan fleksibelt tilpasses ulike typer visuelle lyskilder og dobbeltstasjonsdeteksjonssystemer.
Totale dimensjoner
ZX-DC2465D-2T
modell modell ZX-DC24200D-2T
navn Lyskildekontroller
Fysiske spesifikasjoner inngangsspenning
AC100-240V 50/60Hz
Utgangsspenning 16~24V
Enkeltkanals nominell strøm
3A
Utgang totalstrøm
8A
Overstrømsbeskyttelsesterskel
8,3A
Utgangskanal
2/4/6/8 kanaler
Modulasjonsnivå
Nivå 0-255
Ekstern triggermetode
Helt positivt eller negativt
Ekstern triggerforsinkelse
<40 oss
Ekstern triggerspenning 5-24V
Fjernkontrollmetode RS232 seriell kommunikasjon
driftsmiljø Temperatur: 0-40°C Fuktighet: 20~85%RH (uten atomisering)