ZX-DC24200D-2T
5 0 beoordelingen
  • ZX-DC24200D-2T
  • Lomosen
  • AC100-240V 50/60Hz
  • 16~24V
staat:
hoeveelheid:
Functies
  • ZX-DC24200D-2T is een krachtige tweekanaals lichtbroncontroller van 200 W voor machine vision-systeemtoepassingen. Het kan een stabiele en efficiënte stroomvoorziening en helderheidsregeling voor industriële lichtbronnen bieden en voldoet aan de toepassingsvereisten voor verlichtingsstabiliteit in visuele inspectiescenario's met hoge helderheid. Het product ondersteunt 2 onafhankelijke uitgangen en kan flexibel worden aangepast aan verschillende soorten visuele lichtbronnen en detectiesystemen met twee stations.
Totale afmetingen
ZX-DC2465D-2T
model model ZX-DC24200D-2T
naam Lichtbroncontroller
Fysieke specificaties ingangsspanning
AC100-240V 50/60Hz
Uitgangsspanning 16~24V
Nominale stroom met één kanaal
3A
Uitgang totale stroom
8A
Overstroombeveiligingsdrempel
8,3A
Uitgangskanaal
2/4/6/8 kanalen
Modulatie niveau
Niveau 0-255
Externe triggermethode
Totaal positief of negatief
Externe triggervertraging
<40us
Externe triggerspanning 5-24V
Methode voor afstandsbediening RS232 seriële communicatie
operationele omgeving Temperatuur: 0-40°C Vochtigheid: 20~85%RH (zonder verneveling)