ZX-DC24200D-2T
5 0 recenzií
  • ZX-DC24200D-2T
  • Lomosen
  • AC100-240V 50/60Hz
  • 16~24V
štát:
množstvo:
Vlastnosti
  • ZX-DC24200D-2T je 200W vysokovýkonný dvojkanálový ovládač svetelného zdroja pre aplikácie systémov strojového videnia. Môže poskytnúť stabilné a efektívne napájanie a ovládanie jasu pre priemyselné svetelné zdroje, čím spĺňa aplikačné požiadavky na stabilitu osvetlenia v scenároch vizuálnej kontroly s vysokým jasom. Produkt podporuje 2 nezávislé výstupy a možno ho flexibilne prispôsobiť rôznym typom svetelných zdrojov a dvojstanicových detekčných systémov.
Celkové rozmery
ZX-DC2465D-2T
model model ZX-DC24200D-2T
meno Ovládač svetelného zdroja
Fyzické špecifikácie vstupné napätie
AC100-240V 50/60Hz
Výstupné napätie 16~24V
Jednokanálový menovitý prúd
3A
Výstupný celkový prúd
8A
Prahová hodnota nadprúdovej ochrany
8.3A
Výstupný kanál
2/4/6/8 kanálov
Úroveň modulácie
Úroveň 0-255
Metóda externého spúšťania
Úplne pozitívne alebo negatívne
Oneskorenie externého spustenia
< 40 us
Externé spúšťacie napätie 5-24V
Spôsob diaľkového ovládania Sériová komunikácia RS232
prevádzkové prostredie Teplota: 0-40°C Vlhkosť: 20~85%RH (bez atomizácie)