ZX-DC24200D-2T
5 0 recenzii
  • ZX-DC24200D-2T
  • Lomosen
  • AC100-240V 50/60Hz
  • 16~24V
stat:
cantitate:
Caracteristici
  • ZX-DC24200D-2T este un controler de sursă de lumină cu două canale de mare putere de 200 W pentru aplicații de sistem de viziune artificială. Poate oferi o sursă de alimentare stabilă și eficientă și un control al luminozității pentru sursele de lumină industrială, îndeplinind cerințele aplicației pentru stabilitatea luminii în scenarii de inspecție vizuală cu luminozitate ridicată. Produsul acceptă 2 ieșiri independente și poate fi adaptat în mod flexibil la diferite tipuri de surse de lumină vizuală și sisteme de detectare cu două stații.
Dimensiuni de gabarit
ZX-DC2465D-2T
model model ZX-DC24200D-2T
nume Controler sursă de lumină
Specificatii fizice tensiune de intrare
AC100-240V 50/60Hz
Tensiune de ieșire 16~24V
Curent nominal pe un singur canal
3A
Curent total de ieșire
8A
Prag de protecție la supracurent
8.3A
Canal de ieșire
2/4/6/8 canale
Nivel de modulație
Nivelul 0-255
Metoda de declanșare externă
Total pozitiv sau negativ
Întârziere de declanșare externă
<40us
Tensiune de declanșare externă 5-24V
Metoda de control de la distanță Comunicație serială RS232
mediu de operare Temperatura: 0-40°C Umiditate: 20~85%RH (fara atomizare)